לקוחות ממליצים

"גדי ידידי, לעונג רב היה לסונול בכלל ולי בפרט לעבוד עמך במסגרת עבודתך ב "רגב קויצקי” מקצועיותך הבלתי מתפשרת, היצירתיות, השירות האדיב בכל שעה ושיתוף הפעולה היום - יומי, סייעו לנו רבות בהתאמת הקונספט השיווקי והפיכתו מססמאות וזוהר לעבודה עיקשת המייצרת מסר ברור ורציף. תודה לך על הכל ואיחולי החמים בדרך החדשה שבחרת" .
תמיר פוליקר, מנכ”ל, סונול.
"עבדתי מול גדי חייט במשך שש שנים עת שימש כמנהל לקוחות במשרד "רגב קויצקי”, תקופה נכבדה שנעשתה במהלכה הרבה עבודה בכל הרמות של המיתוג, אסטרטגיה ותחרות, עיצוב מחודש של הלוגו בסטודיו חיצוני, עיצובי אריזות, טיפול במכלול הקמפיין לרבות מנגנון הגרלה, כמובן דגש גדול על מדיה בעיקר רדיו וטלוויזיה, טיפול בנקודת המכירה, פוסטרים והפקות. לגדי יש היכולת להתנהל מול כל מכלול התחומים והנגזרות, הבנה אינטגרטיבית של הענף יחד עם יכולת הבנה של העסק של הלקוח וצרכיו. לגדי תחושת שייכות לעסק של הלקוח שמובילה להישגים ו”לחצים” היכן שצריך וניתן כדי להשיג את המקסימום עבור הלקוח והקמפיין ולרתום את כל הגורמים למשימה. והכי חשוב – הכל ברוח טובה ובמתינות, בחברות אמיתית ובחיוך המפורסם. בהצלחה" .
דודו עברי, מנכ”ל, ענבי–טלי, מושב לכיש.
"גדי היקר, לפני כשנה התחלתי בדרך חדשה כיועץ ארגוני. בחברת בסט מובייל, אחד העסקים אותם אני מלווה כיועץ, חיפשנו משרד פרסום שילווה אותנו בתהליך המיתוג והפרסום. מצאתי הרבה מעבר לכך, חבר ושותף לדרך, אוזן קשובה בכל שעה וזמן, יצירתיות, יוזמה ופיתוח בכל עניין. שותף לדרך שהוכיח כמה פשוט לבצע מהלכים מורכבים" .
ירון ששון, מנכ”ל, ON TOP ייעוץ ארגוני.
"גדי - כשבוחרים משרד פרסום, כדאי לבחור שותף אמיתי לדרך. ואתה כזה. כמנהל הלקוחות במשרד וכמנהל הצוות שעבד איתנו על דייהטסו, סאנג יונג וקיה, ידענו תמיד שיש על מי לסמוך. ברמת האכפתיות, שירותיות, משימתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ויוזמות ברוכות. תודה על 3 שנים של עבודה עם קודם כל בן אדם וגם שותף אמיתי" .
יהודה בר נתן, מנהל מכירות, טלקאר.

 
 
 


יצירת קשר הרצאות כתבות ומאמרים מפת האתר פרטי התקשרות
 
.

 

 

אשמח לענות לכל שאלה ו\או בקשה.

  שם :
  טלפון :
  דוא"ל :

נושא :
       
     

גדי חייט
איזמרגד תובנות שיווקיות בע"מ
gadi@izmargad.co.il
סמטת הרימון 1, ת.ד 1019
בית חרות 4029100
טלפון: 054-7608082
פקס: 09-8666004

 

icomm בניית אתרים
         Izmargad © כל הזכויות שמורות